Тепла підлога

Тепла підлога вже давно не розкіш, а зручне і деколи просто необхідне, особливо для жителів північних міст, пристрій.Підігрів підлоги аж ніяк не є винаходом нового століття, мабуть прототипом нинішніх систем обігріву підлоги можна вважати пристрій підлог у давньоримських лазнях, де нагріте повітря проходило по спеціальних каналах в кам'яній підлозі.Сучасні теплі підлоги таких виробників як deivi, thermo, ensto, далеко пішли від своїх предків, і являють собою часом технічні шедеври.
За способом організації передачі теплоенергії сучасні системи теплих підлог можуть бути як водяні, так і електричні.


Водяна тепла підлога більш дорога в плані монтажу, і підходить скоріше для установки в нову стяжку. Тим  паче, водяні теплі підлоги істотно економічніше електричних при експлуатації і не створюють в приміщенні шкідливих електромагнітних полів.Можливе підключення таких підлог до теплоцентралі, а також повністю автономне використання.


Системи електричних теплих підлог більш економічні з точки зору пристрої, та й матеріал для пристрою такої підлоги буде коштувати дешевше.Система як правило включає в себе нагрівальний кабель або мат, терморегулятор, монтажні направляючі, теплоізоляцію.Монтаж такої підлоги досить простий і не займає багато часу.Встановити електричну теплу підлогу можна своїми силами за допомогою звичайного інструмента.

 

 


У порівнянні з традиційними системами опалення (радіатори, електроконвектори, тепловентилятори), які створюють спрямований потік теплого повітря, системи обігріву підлоги рівномірно розподіляють тепло в приміщенні.Застосування систем «тепла підлога» дозволяє знизити загальне споживання електроенергії в порівнянні з енергоспоживанням при обігріві приміщення локальними джерелами тепла.Системи теплих підлог не пересушують повітря, підлоги, що обігріваються приносять у Ваш дім додаткове тепло, затишок і здоровий мікроклімат.
З теплими підлогами Ви відчуєте справжню насолоду тепла і свободи для ніг, в будинку легше дихається, дітям створені ідеальні умови для ігор, без ризику застудитися.Не можна забувати і про екологічність даного виду влаштування підлог. З усіх видів опалення "Тепла підлога" надає найбільш сприятливий вплив на здоров'я людини, так як система обігріву підлоги зберігає в повітрі більш високий вміст вологості.
Ще одним безумовним плюсом теплих підлог є те, що обігрів підлоги дає меншу руху повітря і відповідно, меншу циркуляцію пилу. Це означає менше прибирання і в кінцевому рахунку велика перевага для людей, які страждають від алергії та астми.

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

Отменить Посылаем комментарий...
загрузка...