Як козаки. Всі серії

Як козаки в футбол грали

Забавна частина мультфільмів про козаків. У серії «Як козаки у футбол грали» ви помандруєте разом з головними героями по Європі і обіграєте в футбол придворних Людовика, німецьких лицарів, а так же англійських городян.

Як козаки куліш варили

Режисер: Володимир Дахно, Київнаукфільм (1967) 9:49
Епізод, що розповідає про викрадення Ока та інших козаків бусурманами-работорговцями (кримськими татарами). Грай і Тур з пригодами проникають в цитадель ворога - ханський місто Кафу - і звільняють друзів. Ця серія відрізняється трохи більш грубою промальовуванням, ніж наступні.

Як козаки наречених виручали

Режисер: Володимир Дахно, сценарист: Володимир Капустян, Київнаукфільм (1973) 18:44
Серія про морські пригоди козаків, ганяються за піратами, які викрали козачок. Пірати - як і козаки - здатні плавати на своєму кораблі з епохи в епоху. Погоня проходить через колоритні локації: Древню Грецію, Давній Єгипет, Індію, і закінчується на острові піратів.
Премії: 1973 - «Срібний сестерцій» VI Міжнародного фестивалю документальних і короткометражних фільмів у Ніоні (Швейцарія)

Як козаки сіль купували


Режисер: Володимир Дахно, сценарист: Володимир Капустян, Київнаукфільм (1975) 9:20
У цій серії козаки допомагають чумакам довезти сіль до базару, відбиваючись від Злого Пана і його слуг. Майже вся серія являє собою енергійну погоню, в якій козаки йдуть від переслідувачів.

Story

Як козаки олімпійцями стали

Режисер: Володимир Дахно, Київнаукфільм (1978) 17:35
Події цієї серії пов'язані з давньогрецької міфологією. Бог Зевс хоче зупинити війни між греками і засновує Олімпійські ігри. Марс, бог війни, має намір зірвати їх проведення. Але йому доведеться волею-неволею вступити в спортивне змагання з козаками, що зайняли сторону олімпійців.
Премії: Міжнародний фестиваль спортивних фільмів у Ленінграді, 1979 - Бронзова медаль.

Як козаки мушкетерам допомагали

Режисер: Володимир Дахно, Київнаукфільм (1979) 17:37
Серія відсилає до роману Олександра Дюма-ст. «Три мушкетери»: козаки допомагають французьким мушкетерам доправити портрет дочки перського князя голландському принцу, щоб той міг на ній одружуватися. Принц (син штатгальтера) - племінник Ганни Австрійської, тому французький двір бере в долі голландця найдіяльнішу участь. Підступний кардинал Рішельє хоче зірвати плани королеви і споряджає погоню. Мушкетери нагадують козаків по зовнішності

Як козаки на весіллі гуляли


Режисер: Володимир Дахно, Київнаукфільм (1984) 19:28
Містична серія, що розповідає про одруження Тура, відсилає до творів Гоголя. У пошуках черевички для своєї коханої козак потрапляє на шабаш до лісових чортів, які хочуть викрасти його душу. Вірні друзі хитромудро рятують козака.

 

Як козаки інопланетян зустрічали


Режисер: Володимир Дахно, Київнаукфільм (1987) 17:20
У цій серії козаки зустрічають інопланетян, карикатурно схожих на них самих (маленький, довгий і сильний). Літаючій тарілці прибульців для повернення на батьківщину потрібно масло. У пошуках відповідного масла козаки разом з інопланетянами мандрують Європою, захищають Сербію від турків, винаходять водопровід в пізній (християнської) Греції і ледь не потрапляють на багаття інквізиції в Іспанії.

 

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

Отменить Посылаем комментарий...
загрузка...